İthalat & İhracat

NE YAPIYORUZ?

İthalat & İhracat

Ülkemize ve sizlerin talebine karşılık en iyi fikirleri ve ürünleri üretiyoruz.

Firmamız ülkemizde üretilmeyen, arzın talebi karşılamadığı durumlarda istediğiniz malzemeyi en kaliteli ve en güvenilir şekilde yurtdışından temin etmektedir. Ayrıca yurtdışından gelen talepleri Arc Grup olarak edindiğimiz dış tecrübemiz ile hızlı, kaliteli ve güvenilir bir şekilde ihracat yaparak sizlere hizmet vermekteyiz.

Ülkemiz Dünya Çelik Derneği verilerine göre demir-çelik üretiminde Dünyada 8.sırada olmasına rağmen, demir-çelik ihracatında ilk 10 ülke arasında bulunmamaktadır.

Türkiye’de metal ürünler endüstrisinin büyüklüğü 79,5 milyar dolar olarak ölçümlenmiştir. 2030 yılına kadar nominal olarak yıllık ortalama %10’un üzerinde büyüme beklentisi olan endüstrinin 10 yıl içinde yaklaşık 230 milyar dolar büyüklüğe ulaşacağı öngörülmektedir.

Metal endüstrinin büyük kısmını oluşturan demir-çelik ürünlerinde ise Türkiye’nin 2021 yılı sektör büyüklüğü 45,1 milyar dolar seviyelerindedir.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Tasarımdan Üretime Tüm Süreçler

İhtiyacınız olan ürünlerin tasarım, planlama ve üretim aşamalarını sizinle birlikte yönetelim; hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

1

BEYİN FIRTINASI

Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile ilk iş olarak fikir üretme aşamasında çalışıyoruz. Sizlere en yaratıcı ve çözüm odaklı sonuçları aktarmayı amaçlıyoruz.
2

ÜRÜN GELİŞTİRME

Son derece kaliteli, güçlü ve modern ekipmanlarımız ile ortaya çıkardığımız bu fikirleri gerçeğe döküyor ve güçlendiriyoruz.
3

ÜRETİM & TESLİMAT

Fikir bulma ve tasarım çıkartma sürecinden sonra üretime güçlü bir şekilde devam edip sizlere en sağlam ve hızlı teslimatı yapmak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bir Sonraki Projenizi Birlikte Geliştirelim!

Diğer Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZİ VE ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYİN

Farklı gereksinimlere yönelik ürün çeşitlerimiz ve üretim hattımız ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.