CNC Plazma Kesim

CNC Nedir?

CNC Plazma Kesim

Tasarlanan tüm parçaları CNC Plazma Kesim parkurumuzda imal edebilir ve sizlere sunabiliriz.

Sayısal kontrol veya tam ismi ile bilgisayarlı sayısal kontrol, işleme takımlarının ve 3 Boyutlu yazıcıların bir bilgisayar aracılığı ile otomatik olarak kontrol edilerek şekil verilecek iş parçasının üzerinde operasyonda bulunan talaşlı imalat işlemidir. Sert ve dayanıklı malzemelerin kesiminde kullanılır.

Firmamızda bulunan plazma makinemiz 3000*12000 ebatlarındadır. 30 mm sac kalınlığına kadar CNC plazma kesim, 80 mm sac kalınlığına kadar CNC oksijen kesimi yapabilmektedir.

Sac büküm: Firmamız makine parkurunda 20 mm kalınlığa kadar 8 mt çeşitli ölçülerde kesim yapabilen giyotin makaslar ile 15 mm’ye kadar 6 metre boyunda, 40 mm kadar 3 metre boyunda sacları bükebilen lazer sabitlemesi ile huni bükümleri yapan CNC kontrollü 1000 ton basma güçlü hidrolik abkant press bulunmaktadır.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Tasarımdan Üretime Tüm Süreçler

İhtiyacınız olan ürünlerin tasarım, planlama ve üretim aşamalarını sizinle birlikte yönetelim; hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

1

BEYİN FIRTINASI

Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile ilk iş olarak fikir üretme aşamasında çalışıyoruz. Sizlere en yaratıcı ve çözüm odaklı sonuçları aktarmayı amaçlıyoruz.
2

ÜRÜN GELİŞTİRME

Son derece kaliteli, güçlü ve modern ekipmanlarımız ile ortaya çıkardığımız bu fikirleri gerçeğe döküyor ve güçlendiriyoruz.
3

ÜRETİM & TESLİMAT

Fikir bulma ve tasarım çıkartma sürecinden sonra üretime güçlü bir şekilde devam edip sizlere en sağlam ve hızlı teslimatı yapmak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bir Sonraki Projenizi Birlikte Geliştirelim!

Diğer Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZİ VE ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYİN

Farklı gereksinimlere yönelik ürün çeşitlerimiz ve üretim hattımız ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.