Rulo Açma

NE YAPIYORUZ?

Rulo Açma

Rulo Sac Açıcı sisteminde bir kol yardımı ile bu makinayı kullanan kişi tarafından çevrilmesi ile açılıp kapanması sağlanır.

Rulo açıcıda bulunan tamburun duruş ve kalkış zamanı ayarlanabilir. Bir sensör yardımı ile belirli bir mesafeye göre duruş ve kalkış hareketi kontrollü olarak sağlanmaktadır. Talebe göre manuel olarak da otomatik olarak da her iki yöne dönüş özelliği mevcuttur.

Firmamız, makine parkurunda bulunan 2 adet rulo açma makinesi ile 0,5-2,5 mm kalınlıklar arasında 500 mm enden 1200 mm ene kadar rulolardan boy kesme, 3,00-14,00 mm kalınlıklar arasında 500 mm’den 1500 mm ölçülerinde ene kadar rulolardan boy kesme yapmaktadır.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Tasarımdan Üretime Tüm Süreçler

İhtiyacınız olan ürünlerin tasarım, planlama ve üretim aşamalarını sizinle birlikte yönetelim; hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

1

BEYİN FIRTINASI

Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile ilk iş olarak fikir üretme aşamasında çalışıyoruz. Sizlere en yaratıcı ve çözüm odaklı sonuçları aktarmayı amaçlıyoruz.
2

ÜRÜN GELİŞTİRME

Son derece kaliteli, güçlü ve modern ekipmanlarımız ile ortaya çıkardığımız bu fikirleri gerçeğe döküyor ve güçlendiriyoruz.
3

ÜRETİM & TESLİMAT

Fikir bulma ve tasarım çıkartma sürecinden sonra üretime güçlü bir şekilde devam edip sizlere en sağlam ve hızlı teslimatı yapmak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bir Sonraki Projenizi Birlikte Geliştirelim!

Diğer Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZİ VE ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYİN

Farklı gereksinimlere yönelik ürün çeşitlerimiz ve üretim hattımız ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.