Hakkımızda

TECRÜBEDEN PROFESYONELLİĞE

ARC GRUP’u diğer firmalardan ayıran en önemli özelliği takipçiliği, empati yapabiliyor olması ve etik değerlere bağlı olmasıdır.

Sektördeki uzun yılların verdiği bilgi birikim ve tecrübe birleştirilerek; ARC GRUP DEMİR ÇELİK İNŞAAT İMALAT SAN. ve TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ. olarak tüm demir ve çelik ürünlerinin satışını profesyonel bir şekilde gerçekleştirirken, yenilikçi teknolojiyi kullanarak ve katma değeri yüksek ürünler üreterek alanında deneyimli ve uzman personel kadrosu ile sektörde oldukça itibarlı bir konuma sahip olmuştur.

İnsan odaklı yönetim anlayışını benimseyerek her geçen gün daima gelişimi ve değişimi prensip edinen ARC GRUP, ürettiği ve geliştirdiği fark yaratan çözümler ile alüminyum imalatı konusunda, geniş bir üretim tesisine sahip olarak, yıllardır yüksek tonaj kapasitesiyle birçok sektörde müşterilerine toptan/perakende satış ve imalat hizmeti sunmaktadır.

Alanında tecrübeli ekibimiz ile birlikte sizler için Profiller, Saclar, Paslanmaz Borular, ERW boruları, Spiral Borular, Rulolu Konveyör Boruları, Jiletli tel örgüler, panel çitler, HEA, HEB, IPE gibi hadde ürünleri, Galvanizli boru profil sac, Diğer Demir & Çelik ürünleri tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. Bununla birlikte İthalat & İhracat, Kumlama & Shop Primer Boyama, Rulo Açma, CNC Plazma Kesimi ve Sac Büküm / Kesim gibi hizmetler de vermekteyiz.

Firmamız demir çelik sektörü başta olmak üzere birçok alanda gerek yurt içi gerekse yurt dışında hiçbir sınır tanımadan kendisini geliştiriyor, değiştiriyor ve diğer rakipleri ile sıkı mücadelesini sürdürüyor.

Devamlı olarak gelişmeleri takip ediyor olması, müşterileri için kaliteli ürünler ve rekabetçi fiyatlar sağlamasına ve bununla birlikte çalışanlarına daha konforlu bir yaşam standardı sunmasına katkıda bulunuyor.

ARC GRUP, gerek hammadde gerekse yarı mamul tedarikinde malzemenin üretim öncesi aşamalarından, müşterisinin deposuna sevk olana kadar olan tüm süreçleri takip etmekte ve olası sorunların müşterilerine sıkıntı vermesinin önüne geçmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Uzmanlık Alanlarımız ve Faaliyetlerimiz

Modern teknolojik ekipmanlar ve makineler ile ihtiyaçlarınıza cevap verebiliyoruz. Kaliteli ürünlerimiz için sizleri memnun edecek en uygun fiyatları vermek için çalışıyoruz.

Bir Sonraki Projenizi Konuşalım!

En Yüksek Kalite

Kapsamlı Tasarım & Uygulama Hizmetleri

Güçlü ekipman Güçlü Arc Demir anlayışıyla çıktığımız bu yolda modern ve teknolojik ekipmanlardan faydalanarak kaliteli işçilik ortaya koyuyoruz

Sizlerin ihtiyaçlarını en hızlı ve düzgün bir şekilde ulaştıracak profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Şirket olarak müşterilerimizin taleplerine cevap verebilmek için durmaksızın 7/24 çalışıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin sorunlarını çözüyoruz