Sac Büküm & Kesim

NE YAPIYORUZ?

Sac Kesim İşlemleri

Bir çok farklı sektörde kullanılan sacların kesimi ve bükümü, sac presi ile hassas ve özenli bir işçilik gerektirmektedir.

Saclar, metal ve bakır karışımı ile elde edilen madeni bir ürün olarak plaka, profil, köşebent vb. bir çok çeşitte şekillenmektedir. Uzman personeller tarafından, profesyonel makine parkuru ile gerçekleştirilecek sac büküm işlemleri daima istediğiniz sonucu almanıza olanak sağlayacaktır.

Sac Büküm ve Sac Kesim işlemlerinde sahip olduğumuz makine parkurumuz sayesinde hızlı, hatasız ve üst kalite işlemler gerçekleştirerek ihtiyacınız olan ürünün imalatını sağlayabilir ve teslim edebiliriz.

Firmamız makine parkurunda 20 mm kalınlığa kadar 8 mt çeşitli ölçülerde kesim yapabilen giyotin makaslar ile 15 mm’ye kadar 6 metre boyunda, 40 mm kadar 3 metre boyunda sacları bükebilen lazer sabitlemesi ile huni bükümleri yapan CNC kontrollü 1000 ton basma güçlü hidrolik abkant press bulunmaktadır.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Tasarımdan Üretime Tüm Süreçler

İhtiyacınız olan ürünlerin tasarım, planlama ve üretim aşamalarını sizinle birlikte yönetelim; hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

1

BEYİN FIRTINASI

Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile ilk iş olarak fikir üretme aşamasında çalışıyoruz. Sizlere en yaratıcı ve çözüm odaklı sonuçları aktarmayı amaçlıyoruz.
2

ÜRÜN GELİŞTİRME

Son derece kaliteli, güçlü ve modern ekipmanlarımız ile ortaya çıkardığımız bu fikirleri gerçeğe döküyor ve güçlendiriyoruz.
3

ÜRETİM & TESLİMAT

Fikir bulma ve tasarım çıkartma sürecinden sonra üretime güçlü bir şekilde devam edip sizlere en sağlam ve hızlı teslimatı yapmak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bir Sonraki Projenizi Birlikte Geliştirelim!

Diğer Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZİ VE ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYİN

Farklı gereksinimlere yönelik ürün çeşitlerimiz ve üretim hattımız ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.